Pasiekimai

2017-2018 m.m. už didžiausius pasiekimus mokiniai ir jų mokytojai apdovanoti metų simbolio  statulėlėmis bei padėkos raštais.

       Metų simbolio apdovanojimai ir premijos geriausiems matematikams įteikti iškilmingos šventės metu 2018 metų gegužės 30 d.  vadovaujantis  Josvainių  gimnazijos  gabių  vaikų  skatinimo  nuostatais, patvirtintais direktoriaus 2018-05-14 d.  įsakymu Nr. V1-95-1.      

 

Olimpiados, konkurso

pavadinimas

 

Mokinio

vardas, pavardė;

klasė

 

Olimpiadai ruošusio mokytojo ar konsultanto vardas, pavardė

Laimėjimas

 

Rajono / regiono

etapas

 

Respublikos etapas

 

Lietuvių k. ir literatūros olimpiada

Viktoras Ragožius, 4G

Angelina Vaičekauskienė

2-ji vieta

Dalyvis

Istorijos olimpiada

Viktoras Ragožius, 4G

Vaidas Grišinas

3-ji vieta

 

Istorijos olimpiada

Justė Stanevičiūtė, 2bG

Vaidas Grišinas

1-ji vieta

Dalyvė

Lietuvos mokinių technologijų olimpiada

 

Vaida Šilkaitytė, 1G

 

Virginija Šilkaitienė

 

1-ji vieta

2-ji vieta

 

Dalyvė

Lietuvos mokinių biologijos olimpiada

Lietuvos mokinių biologijos olimpiada

Justas Adomaitis, 2bG

Virginija Šilkaitienė

2-ji vieta

 

Nacionalinis diktantas

Pijus Macionis, 6

Laima Juškauskaitė

Rajono atrankos nugalėtojas

Dalyvis

6-ų klasių anglų kalbos konkursas

Pijus Macionis, 6

Sniežana Slavinskienė

1-ji vieta

 

Lietuvos mokinių liaudies dailės konkursas „Sidabro vainikėlis“

Kornellija Maziliauskaitė,2bG

Albina Mackevičienė

1-ji vieta rajone
2-ji vieta (regione)

 

(9-10 klasių) anglų kalbos konkursas

Kornellija Maziliauskaitė, 2bG

Natalija Launikonienė

3-ji vieta

 

Lietuvių kalbos ir literatūros olimpiada

Kornellija Maziliauskaitė,2bG

Onutė Jačiunskienė

3-ji vieta

 

Epistolinio rašinio konkursas

Evita Matyžiūtė, 5

Laima Juškauskaitė

Laureatė

 

Lietuvių kalbos diktanto konkursas ,,Raštingiausias pradinukas“

Ugnė Kotryna Motiejūnaitė, 2

Benedikta Donauskienė

2-ji vieta

 

Lietuvių kalbos diktanto konkursas ,,Raštingiausias pradinukas“

Respublikinis rašinio konkursas ,,Laiškas mamai“

 

Gabija Kaselytė, 3

 

Rūta  Šlikienė

 

3-ji vieta

 

 

 

 

 

1-ji vieta

Foto konkursas ,,Vandens ženklai“

Gabrielius Žvikas,1

Ingrida Dilinskienė

1-ji vieta

1-ji vieta

Lietuvos mokyklų žaidynių kvadrato varžybos (kaimo mokyklų)

Aldas Kestenis,5

Redas Stašauskas,5

Raigirdas Liutkus,5

Pijus Macionis,6

Titas Kunevičius,6

Domantas Kulikauskas,6

Adas Dambrauskas,6

Nedas Banaitis,6

Jokūbas Arkadijevas,6

Gitana Jurgelevičienė

1-ji vieta rajone

2- ji vieta tarpzonoje

 

Lietuvos mokyklų žaidynių kvadrato varžybos

Smiltė Strankauskaitė,3

Luknė Geležiūtė,4

Neila Marmaitė,4

Lukrecija Milašiūtė,4

Ieva Brazinskaitė,2

Alantas Belevičius,4

Laurynas Jakubčionis,4

Paulius Kulikauskas,4

Redas Stašauskas,5

Jordanas Liutkus,4

Aldas Kestenis,5

Liucija Dovidaitė, 2

Gitana Jurgelevičienė

1-ji vieta tarpzonoje

4-ji vieta šalyje (tarp miesto mokyklų)

3-ji vieta šalyje (tarp kaimo mokyklų)

Muzikinės,  etninės kultūros puoselėjimas ir sklaida šalyje ir užsienyje

Auštariečiai:

Toma Jonykaitė,4G

Emilija Rukšėnaitė,4G

Nikodemas Kairys,2aG
Karolina Lekavičiūtė,2aG
Justas Adomaitis, 2bG
Otonas Vasilius, 2aG
Kornelija Maziliauskaitė,2bG

Tėja Savelytė,8
Austėja Laurinaitytė,8
Vakarė Gabija Vasiliūtė,8

Vaida Šilkaitytė,1G
Emmanuela Vadauskaitė,1G

Aušra Giedrienė

Laimėta atranka į dainų šventę ,,Vardan tos...“, Vatikano Šv. Mišių dalyviai

 

Už virtualius eTwinning bendradarbiavimo projektus ir dalijimąsi idėjomis visoje Europoje

 

Sniežana Slavinskienė

 

 

Geriausias matematikas

Justas Adomaitis, 2G

Zita Ališiūnienė

V.Rakicko premija

 

Geriausias matematikas

Pijus Macionis, 6

Rima Saulėnienė

V.Rakicko premija