Ugdymas karjerai

Paskaita ,,Juodai baltas marketingas: spalvas renkiesi Tu!"...

Kovo 5 d. (antradienį) per 7 pamoką aktų salėje vyks KTU Ekonomikos ir vadybos fakulteto dėstytojo paskaita ,,Juodai baltas marketingas: spalvas renkiesi Tu!"

Kiekvieną mūsų gyvenimo dieną lydi kontrastai – juoda keičia baltą ir atvirkščiai. Vartotojai sprendimus priima ne tik vertindami pardavėjų pasiūlymus, bet ir rinkdami informaciją iš kitų šaltinių. Nepaisant vartotojų racionalumo, prekės ženklai vis dažniau tampa religija. Kaip tai keičia mūsų gyvenimą? Vartotojo pasirinkimus dažnai sąlygoja ir patirtos emocijos. Kas jas kuria? Ko jomis siekiama? Koks to rezultatas? Atsakymus į tai sužinosite paskaitoje, kurioje per gyvenimiškus pavyzdžius atskleidžiamos neribotos marketingo pasaulio galimybės.

Taip pat bus trumpas fakulteto ir viso universiteto pristatymas. Pristatys studentai.

Pageidaujantys dalyvauti parašykite arba ateikite į skaityklą pasisakyti iki antradienio 4 pamokos. Svarbu dėl pamokų pateisinimo.

Nepraleiskite progos pabūti studentais ir pasiklausyti įdomios universiteto dėstytojo paskaitos.
 

Grįžti į ankstenį:naujienos_kitos


Šiuo metu nėra įrašų.