Gimnazijos pulsas

Europos kalbų dienos paminėjimas šįmet gimnazijoje buvo kitoks nei anksčiau – aktyvias veiklas pakeitė rami, bet gilesnė pažintis su kalbomis.

Gimnazijos bibliotekoje vyko renginys,,Keliaujame po Knygų miestelį", skirtas pirmos klasės mokiniams. Bibliotekininkė mažuosius skaitytojus supažindino su biblioteka, papasakojo kuo ji skiriasi nuo knygyno ir ką galima veikti bibliotekoje, supažindino su elgesio bibliotekos taisyklėmis, kaip elgtis su knygelėmis, trumpai pristatė knygų kūrėjus. Mokinukai įdėmiai išklausė knygelės prašymą ir pasirinko įdomių knygelių.

Šiandien įvyko 2020-2021 mokslo metų pradžios šventė. Ši Rugsėjo 1-oji buvo kitokia bei buvusios. Ilgesys mokyklai - rekordinis!

Šiemet nauji mokslo metai pradedami su apribojimais skirtais mažinti koronaviruso plitimo riziką, tad kviečiu susipažinti su lankymosi bibliotekoje grafiku.

Aktualūs ugdymo proceso organizavimo pokyčiai  nuo rugsėjo 1d.

2020-2021-ųjų mokslo metų pradžios šventė

Ir vėl rugsėjis mus visus kviečia susitikti...

Maloniai  kviečiame  rugsėjo 1 d. dalyvauti tradicinėje Mokslo ir žinių dienos šventėje!

Programa:

9.00      Šv. Mišios Josvainių Visų Šventųjų bažnyčioje.

10.00    Iškilminga naujų mokslo metų pradžios šventė gimnazijos kieme (1-4 klasės - prie aktų salės).