Bendradarbiavimas su Aleksandro Stulginskio universitetu mokymąsi daro įdomesniu ir leidžia siekti kryptingo mokinių karjeros planavimo ir rengimo studijoms.

Balandžio 12d. mūsų gimnazijos trečiokės dalyvavo Krakių Mikalojaus Katkaus gimnazijoje vykusioje respublikinėje pradinių klasių mokinių konferencijoje ,,Mintis per žodį knygą audžia". Mergaitės skaitė pranešimą ,,Knyga padaro pasaulį spalvingą".

Jau ne pirmi metai rusų kalbos mokytoja Janina Tranienė organizuoja mokiniams išvyką į Lietuvos Rusų dramos teatrą. Įdomiausia tai, kad į Vilnių vykstame traukiniu.

Kovo 19-ąją, minėdami Šv. Juozapo dieną, mokiniai  dėkojo aptarnaujančiam personalui  už žmogiškąjį gerumą, už šilumą ir rūpestį.

Kovo 15 dieną gimnazijoje 6-8 ir 1G klasių mokiniams užsiėmimus vedė  Aleksandro Stulginskio universiteto (ASU) atstovai – Agronomijos fakulteto dėstytojai, o  2G-3G klasių mokiniai, bendraudami su AF studijų administratore Arvaide Venckute, turėjo galimybę daugiau sužinoti apie studijas šiame universitete.