Vasario 15 d. Josvainių gimnazijos salėje 5-8 ir 1G-4G klasių mokinių komandos susirinko į tradicinį protų mūšį „Žinovai“

Tokiu pavadinimu išleistą knygą ir sukurtą trumpametražį dokumentinį filmą pristatė jų kūrėjai Goda Karazijaitė ir Paulius Saudargas.

Koncertas ,,Saulala riduolėla“ įvyko sausio 5 d. Kėdainių kultūros centre. Programos ašis – saulės kelias per visą dieną nuo ryto iki vakaro. Kolektyvo pavadinimas simboliškai susijęs su dangaus kūnais – Aušrine, Saule, Mėnuliu – Auštaras (senojo lietuvių tikėjimo dievybė) jų giminaitis.
Kornelija Maziliauskaitė ir Otonas Vasilius - Lietuvos mokinių anglų kalbos olimpiados rajono etapo dalyviai

2018 metų gruodžio 7-9 dienomis Josvainių gimnazijos gimnazistai dalyvavo Raseinių r. Viduklės Simono Stanevičiaus gimnazijoje vykusioje Raseinių rajono bendrojo ugdymo mokyklų 9-11 klasių mokinių prevencinėje stovykloje "Sniego gniūžtė".