Šiandien gausus Josvainių gimnazijos mokinių būrys dalyvavo eisenoje, skirtoje Lietuvos Nepriklausomybės 30-mečiui paminėti.

Kovo 10 dieną Josvainių gimnazijos bendruomenė pradėjo minėti Lietuvos nepriklausomybės atkūrimo 30-metį.

Praktiniai užsiėmimai VDU ŽŪA laboratorijose išplečia pažinimo ribas ir yra puiki profesinio apsisprendimo paskata.

Vasario 28 d. įvyko teismo procesas susijęs su „nusikalstama“ 4G klasės mokinių veikla. Ši nusikaltėlių grupuotė veikė Josvainių gimnazijoje beveik 12 metų. Teismo neišvengė ir grupuotės lyderė – Onutė Jačiunskienė.

Užgavėnės – žiemos šventė, simbolizuojanti žiemos išvarymą siekiant prisišaukti pavasarį. Galima ilgai krapštyti galvą ir galvoti kur čia ta žiema buvo, bet lengva improvizacija Užgavėnių tema visgi įvyko.