Aktualijos

Gimnazijos gimtadienis

Spalio 17 dieną gimnazija švęs savo gimtadienį. Šventės metu bus krikštijami pirmokai, kurie turės prisiekti ir tik po priesaikos jiems bus įsegti gimnazisto ženkliukai.

Specialius mokinių tarybos ženklelius gaus ir naujai išrinkti mokinių tarybos nariai. Ženklelius įsegs garbūs gimnazijos svečiai: LR Seimo pirmininko pirmasis pavaduotojas Vydas Gedvilas, Kėdainių rajono savivaldybės vicemerė Nijolė Naujokienė, gimnazijos rėmėjai: Irena Marmienė, Vitolis Staškevičius, Darius Tarvidas, buvęs ilgametis mokyklos direktorius Vytautas Rakickas, Kėdainių rajono Josvainių seniūnijos seniūnas Algimantas Sirvidas, seniūnaitis Antanas Mažeika, gimnazijos tarybos pirmininkė Sonata Leščinskienė.

Džiugiausia žinia – tai naujos krepšinio lentos sporto salei, kurias gimtadienio proga gimnazijai padovanos LR Seimo pirmininko pirmasis pavaduotojas Vydas Gedvilas. Dėkojame Jam ir tikimės garsinti krepšinį Lietuvoje.

Grįžti į ankstenįKitos naujienos


,,Kokia savivalda mums reikalinga?‘‘- tokia tema diskutavo rugsėjo mėnesį 8-4G klasių mokiniai su kandidatais į mokinių tarybos narius.

„Lietuvos tūkstantmečio vaikai“– jau gražia tradicija tapusi žinių viktorina, kurioje rungiasi 5-12 klasių mokiniai. Mūsų gimnazijos mokiniai jau ne pirmi metai dalyvauja šioje viktorinoje.