Aktualijos

Mokinių tarybos rinkimai

,,Kokia savivalda mums reikalinga?‘‘- tokia tema diskutavo rugsėjo mėnesį 8-4G klasių mokiniai su kandidatais į mokinių tarybos narius. Diskusijai vadovavo aktyviausi tarybos nariai, kurie šiemet į mokinių tarybą pateko be konkurso, tai: Simona Rupšlaukytė, 4G kl., Jonas Jačiunskis, 3G kl., Samanta Preikšaitė, 3G kl., Emilija Adomaitytė, 1G kl., Vitalija Blaževičiūtė, 2G kl.

Mokinių tarybos narius iš užsiregistravusių 18 kandidatų, panorusių dalyvauti rinkimuose, išrenka visi 6-8 ir 1-4G klasių mokiniai visuotiniu slaptu balsavimu. Moksleivių tarybą sudaro 16 narių iš 8 ir 1-4G klasių. Taryba slaptu balsavimu renka tarybos pirmininką, kuris pasirenka 2 pavaduotojus. Tarybos nariai gauna specialius ženklelius ir pasirašo po priesaikos žodžiais: ,,Aš gerbiu gimnazijos atributiką, pritariu Mokinių tarybos garbės kodeksui, savo elgesiu galiu būti pavyzdžiu kitiems gimnazijos mokiniams, todėl esu vertas segėti Mokinių tarybos ženklelį.“

Grįžti į ankstenįKitos naujienos


„Lietuvos tūkstantmečio vaikai“– jau gražia tradicija tapusi žinių viktorina, kurioje rungiasi 5-12 klasių mokiniai. Mūsų gimnazijos mokiniai jau ne pirmi metai dalyvauja šioje viktorinoje.