Kėdainių rajono bendrojo lavinimo mokyklų mokinių konferencija „Sąjūdžio veikla Kėdainių krašte“

Konferencijoje, kuri vyko Kėdainių Daugiakultūriniame centre, 3 G mokinys Jonas Jačiunskis skaitė pranešimą "Josvainių Lietuvos Persitvarkymo Sąjūdžio grupė ir jos veiklos bruožai".

1 G mokinei Kornelijai Rebždytei ir 2 aG klasės mokinei Jūratei Šarkaitei buvo įteiktos padėkos už dalyvavimą kūrybinių darbų parodoje "Sąjūdis mokinių akimis"

Josvainių gimnazijos bendruomenė sausio 13 d. dalyvavo ne tik tradicinėje akcijoje "Atmintis gyva, nes liudija", bet ir prisijungė prie naujos iniciatyvos "Neužmirštuolė"

Sausio 9 d. gimnazijoje vyko  biologijos olimpiada

Suprasdami projekto reikšmę aplinkos saugojimui  ir paskatinti vertingų pasiūlymų išrūšiuotas ir priduotas atliekas iškeisti į įvairias prekes ar paslaugas, kai kurių klasių mokiniai aktyviai įsitraukė į šią veiklą.