Aktualijos

Prasidėjo 2014 metų dalykinės olimpiados!

Nieko nėra neįveikiamo. Protingiausios mintys yra kantrios. Su tokiomis nuostatomis besidomintys biologija gimnazijos mokiniai rinkosi į 2014 m. Lietuvos 1-4G klasių mokinių biologijos olimpiados I etapą. Užduotys buvo nelengvos, bet įdomios. Teko atlikti testinius klausimus, įsitraukti į marsiečių tyrinėjimą,  padirbėti mokslininkais , ,,užauginti“ virusą bakteriofagą, kuris puola bakterijas Escherichia coli ir kt. Dėl galimybės atstovauti gimnaziją II-ajame etape varžėsi: Emilija Adomaitytė 1G, Gabrielė Jociūtė 3G, Samanta Preikšaitė 3G, Algirdas Rukšėnas 3G, Jonas Jačiunskis 3G, Ineta Vaidotaitė 3G, Ignė Šilkaitytė 4G, Rūta Kudevičiūtė 4G ir Miglė Gudelevičiūtė 4G.

Grįžti į ankstenįKitos naujienos


Suprasdami projekto reikšmę aplinkos saugojimui  ir paskatinti vertingų pasiūlymų išrūšiuotas ir priduotas atliekas iškeisti į įvairias prekes ar paslaugas, kai kurių klasių mokiniai aktyviai įsitraukė į šią veiklą. 

Jau tradicine tapusi Prezidentės Dalios Grybauskaitės inicijuota akcija „Knygų Kalėdos“ šiais metais kviečia padovanoti naujų knygų bibliotekoms. Visi kartu pasirūpinkime, kad šių bibliotekų skaitytojams – vaikams ir suaugusiesiems – netrūktų grožinės literatūros kūrinių, enciklopedinių leidinių ir žinynų.
Jau antrus metus gimnazija naudojasi elektroniniu dienynu. Įdomu sužinoti, kokius privalumus ir trūkumus mato mokiniai, tėvai ir mokytojai. Tuo tikslu elektroniniame dienyne vyksta anketinė apklausa, kurioje kviečiama dalyvauti visa gimnazijos bendruomenė. Su apklausos rezultatais būsite supažindinti gimnazijos tinklalapyje spalio 28 dieną. Kviečiame visus aktyviai dalyvauti.