Aktualijos

Sausio 13-oji - Laisvės gynėjų diena - paminėta Josvainių gimnazijoje

Pilietinė akcija "Atmintis gyva, nes liudija" skiriama prisiminti ir paminėti prieš 23 metus Lietuvos piliečių vieningą siekį apginti atkurtos valstybės nepriklausomybę ir bendrą pilietinę poziciją, padėjusią atsilaikyti prieš sovietinių okupantų ir vietinių kolaborantų agresiją, bandymą karine jėga įvykdyti perversmą.

Ties kiekvienu kabineto, koridoriaus langu buvo padėta po žvakę, kuri simbolizuoja gyvybę, šviesą, teisingumą, atmintį ir vienybę.

Kaip atminties ir pagarbos ženklą, žmonėms kovojusiems už Lietuvos laisvę, gimnazijos bendruomenės nariai segėjo neužmirštuolės žiedus.

Grįžti į ankstenįKitos naujienos


Sausio 9 d. gimnazijoje vyko  biologijos olimpiada

Suprasdami projekto reikšmę aplinkos saugojimui  ir paskatinti vertingų pasiūlymų išrūšiuotas ir priduotas atliekas iškeisti į įvairias prekes ar paslaugas, kai kurių klasių mokiniai aktyviai įsitraukė į šią veiklą. 

Jau tradicine tapusi Prezidentės Dalios Grybauskaitės inicijuota akcija „Knygų Kalėdos“ šiais metais kviečia padovanoti naujų knygų bibliotekoms. Visi kartu pasirūpinkime, kad šių bibliotekų skaitytojams – vaikams ir suaugusiesiems – netrūktų grožinės literatūros kūrinių, enciklopedinių leidinių ir žinynų.