Aktualijos

Tyrėjo diena mūsų gimnazijoje

C:akepathB_0417.JPGC:akepathB_0405.JPG

C:akepathB_0409.JPGC:akepathB_0402.JPG

Sausio 7 dieną mūsų gimnazijoje lankėsi Jaunojo tyrėjo komanda. Tyrėjo dienos renginyje mokiniai galėjo apsilankyti net 4 skirtinguose užsiėmimuose: moksliniame - praktiniame užsiėmime - Vėjo jėgainių konstravimas, planetariume vykusioje paskaitoje - Aš ir Visata, paaakitose - pristatymuose - Judesių registravimo sistema ir Greitaveikė filmavimo kamera. Užsiėmimuose 6 -3G klasių mokiniai susipažino su įdomiu mokslo pasauliu, patys pabandė atlikti daugybę bandymų, kurių metu mokiniai galėjo įsitikinti, kad mokytis gali būti ne tik įdomu, bet ir smagu.
Jeigu susidomėjote tiriamąja veikla, kviečiame dalyvauti Idėjų turnyre. Tai puiki galimybė gauti prizą už gerą mokslinio tyrimo IDĖJĄ. O vėliau, IDĖJĄ įgyvendinus ir pristačius darbą ES jaunųjų mokslininkų konkurse, laukia dar vertingesni prizai. Kiekvieno mėnesio geriausios IDĖJOS  bus skelbiamos portale www.jaunasis-tyrėjas.lt.  O metų pabaigoje bus apdovanota ir ir daugiausia gerų IDĖJŲ pateikusi mokykla. Per metus vienas mokinys gali pateikti iki 3 IDĖJŲ, kurias norėtų įgyvendinti. Registruojant IDĖJĄ reikia nurodyti, kas sumanyta išsiaiškinti bei kaip tai padaryti? IDĖJĄ galima pateikti internetu užpildžius anketą puslapyje www.jaunasis-tyrėjas.lt.
 

Grįžti į ankstenįKitos naujienos


Sausio 13 d. Josvainių gimnazistai dalyvavavo Kėdainių rajono bendrojo lavinimo mokyklų mokinių konferencijoje „Sąjūdžio veikla Kėdainių krašte“

Josvainių gimnazijos bendruomenė sausio 13 d. dalyvavo ne tik tradicinėje akcijoje "Atmintis gyva, nes liudija", bet ir prisijungė prie naujos iniciatyvos "Neužmirštuolė"

Sausio 9 d. gimnazijoje vyko  biologijos olimpiada