Aktualijos

Valentino diena kitaip

Vasario 14 dieną gimnazijos 8-2G kl. mokiniai dalyvavo  renginyje „Valentino diena kitaip – Kad jūsų džiaugsmui nieko netrūktų‘‘,  kurį organizavo Kauno arkivyskupija Žalgirio arenoje. Dalyvavimo tikslas -  labiau suprasti tikrųjų vertybių reikšmę gyvenime ir šį supratimą skleisti savo aplinkoje. Šventės metu klausėmės įžymių žmonių liudijimų apie meilę, šeimą.  Mus džiugino  Kauno šokio teatras „Aura", Sasha Song, Monika Linkytė, vokalinė grupė „Quorum", svečiai iš Airijos. 

Grįžti į ankstenįKitos naujienos


Ketvirtokai gimnazistai tikrina savo jėgas bandomuosiuose egzaminuose.

Galbūt po šios dienos kilęs entuziazmas virs į realius tiriamuosius darbus ir prasidės jaunojo tyrėjo kelias?

Sausio 13 d. Josvainių gimnazistai dalyvavavo Kėdainių rajono bendrojo lavinimo mokyklų mokinių konferencijoje „Sąjūdžio veikla Kėdainių krašte“