Aktualijos

7-8 klasių mokinių biologijos olimpiada

Pasitikrinti savo gamtamokslinius  gebėjimus panoro 18 mokinių. Olimpiados dalyviams buvo pateiktas užduočių rinkinys, kurį sudarė klausimai su pasirenkamaisiais atsakymais bei struktūrinės užduotys. Iš viso buvo galima surinkti 85 taškus.  Geriausiai šiame etape pasirodę mokiniai balandžio 11d. dalyvaus antrame etape, kurį organizuoja Kėdainių švietimo pagalbos tarnyba.
Nors kai kurios užduotys  buvo sunkiai įveikiamos, tačiau mokiniai, sukaupę mąstymą, pasitelkę įgytus gebėjimus, turimas žinias, atkakliai siekė geriausių rezultatų.

Grįžti į ankstenįKitos naujienos


Projekto ,,Auginkime vieni kitus" dalyviai šį kartą susitiko smagioje žaidimų popietėje, kurią vedė ir organizavo Emilija Adomaitytė ir Vaiva Zacharevičiūtė. Visi drauge mokiniai nuostabiai praleido laiką, pasisėmė daug teigiamų emocijų, geros nuotaikos.
Kėdainių raj. Josvainių gimnazijoje vykstančio projekto ,,Auginkime vieni kitus" iniciatyvinė grupė jau pradėjo savo veiklų planavimą ir pasiskirstymą atsakomybėmis.

Skaistgirių pradinio ugdymo skyriuje kovo 21 dieną vyko konferencija ,,Žeme, mes tavo vaikai!“, skirta Pasaulinei Žemės dienai paminėti. Renginyje dalyvavo ir svečiai - Labūnavos pagrindinės mokyklos Nociūnų skyriaus mokiniai.