Aktualijos

Kovo 20-oji - Pasaulinė Žemės diena

Pasaulinę Žemės dieną mini daugiau kaip 175 pasaulio valstybės.
7a ir 7b klasių mokiniai istorijos pamokų metu susipažino su Graikija - šalimi, apie kurią senovės graikų legendoje sakoma, kad kai Dievas kūrė pasaulį, jis sijojo žemę per sietelį. O kai visos šalys gavo geros žemės, sietelyje likusius akmenis Dievas švystelėjo sau per petį - taip jis sukūrė Graikiją. Mokiniai susidomėję vartė graikiškai parašytą knygą ir stebėjosi, kaip galima perskaityti tokius sunkius rašmenis. Beje, graikų kalba yra viena iš seniausių kalbų Europoje. Žiūrėdami nuotraukas gėrėjosi nuostabiais Graikijos salų paplūdimiais, miestų vaizdais, ragavo juodųjų graikiškų alyvuogių. Kai kuriems mokiniams  jų skonis buvo neįprastas... Pamokos pabaigoje septintokai drąsiai ėjo į ratą ir, mokytojos Linos Barkauskienės pamokinti, smagiai šoko Graikijos populiariausią šokį sirtakį.
Rūpintis Žemės išsaugojimu privalome visi, nes Žemė – tai vertybė, kuri jungia viso Pasaulio žmones. Šiandienos įvairių dalykų pamokose buvo diskutuojama apie tai, kaip svarbu  kiekvieną akimirką būti sąmoningam ir suvokti, kokį poveikį aplinkai ir mums daro kiekvienas mūsų žingsnis, veiksmas, perkamas daiktas, užgaida ir stengtis tą poveikį mažinti...
6a klasės mokiniai su klasės vadove  Lina konkrečiu darbu  prisidėjo prie gamtinės aplinkos puoselėjimo - gimnazijos teritorijoje augančiame parkelyje įkėlė  inkilėlį. Šeštokai tiki, kad parskridę paukščiai suras jaukų, naują ,,namą" ir įsikurs jame.

 

Grįžti į ankstenįKitos naujienos


Kovo 19-oji – Juozapinės, pavasario šventė. Mokiniai tą dieną  tradiciškai organizuoja šventę  aptarnaujančio personalo darbuotojams. 

Kovo 12d. Josvainių gimnazijoje startavo projektas  ,,Auginkime vieni kitus“. 

           

Vasario 26 dieną 6 klasės mokiniams vyko rusiškos abėcėlės šventė.