Aktualijos

Projekto ,,Auginkime vieni kitus" dalyviai susitiko antrai bendrai veiklai

Įvykusi žaidimų popietė dar labiau sustiprino projekto vyresniųjų ir jaunesniųjų mokinių tarpusavio ryšį, padėjo mažiesiems pasijusti drąsesniais, labiau savimi pasitikėti. Smagūs judrieij ir kūrybiniai žaidimai suvienijo mokinius, skambėjo nuoširdus projekto dalyvių juokas, šypsenos puošė net didžiausių bendravimo probemų turinčių penktokų veidus. Vyresniosios gimnazistės nepabijojo žaisdamos nusileisti iki mažųjų lygio, o tuo pačiu rodė nuoširdų rūpestį savo mažaisiais bičiuliais, padėdamos susidoroti su sunkesnėmis užduotimis ir įveikti drovumą. Laikas prabėgo nepastebimai greitai, kadangi žaidimai buvo tikrai linksmi, įvairūs ir įdomūs. Mažieji projekto dalyviai dėkojo vyresniosioms bičiulėms už nuostabų renginuką, o merginos įteikė jiems po saldžią dovanėlę. Penktokai išsiskirstydami sakė, kad nekantriai lauks sekančio susitikimo bendrame projekto dalyvių renginyje.


Grįžti į ankstenįKitos naujienos


Kėdainių raj. Josvainių gimnazijoje vykstančio projekto ,,Auginkime vieni kitus" iniciatyvinė grupė jau pradėjo savo veiklų planavimą ir pasiskirstymą atsakomybėmis.

Skaistgirių pradinio ugdymo skyriuje kovo 21 dieną vyko konferencija ,,Žeme, mes tavo vaikai!“, skirta Pasaulinei Žemės dienai paminėti. Renginyje dalyvavo ir svečiai - Labūnavos pagrindinės mokyklos Nociūnų skyriaus mokiniai.

Kovo 20-oji – Pasaulinė Žemės diena, astronominio pavasario pradžia.  Šią dieną ir mūsų gimnazija pasipuošė Žemės vėliava, kurioje mėlyname fone yra Žemės atvaizdas, nufotografuotas NASA 1969m.