Aktualijos

Projekto,,Auginkime vieni kitus" iniciatyvinė grupė susiplanavo savo tolimesnę veiklą

GERAS PLANAS ir pasiskirstytos ATSAKOMYBĖS - tai pusė jau atlikto darbo. Vyresniųjų klasių gimnazistės nusprendė susitikimus su projekte dalyvaujančiais penktokais rengti du kartus per mėnesį klasių valandėlių metu. Pagalbą ruošiant namų darbus mažiesiems merginos teiks pagal individualų susitarimą su savo globojamais bičiuliais. Prieš suplanuojant projekto veiklas, buvo apklausti mažieji mokiniai, kurie pageidavo žaidimų, pagalbos ruošiant namų darbus ir kitokios įdomios veiklos. Iniciatyvinės grupės merginos, padedamos socialinės pedagogės Jolantos Kaselienės, nusprendė pravesti penktokams daug įvairių užsiėmimų: judriuosius ir stalo žaidimus, šokių pamokas, estafečių varžybas, dailės ir muzikos užsiėmus. Visų veiklų metu svarbiausias kriterijus bus gera nuotaika, draugiškas ir šiltas abipusis bendravimas tarp vyresniųjų ir jaunesniųjų moksleivių. Tikimės, kad suplanuota projekto veikla suteiks daug gerų emocijų ir vyresniesiems, ir mažiesiems projekto dalyviams.

Grįžti į ankstenįKitos naujienos


Skaistgirių pradinio ugdymo skyriuje kovo 21 dieną vyko konferencija ,,Žeme, mes tavo vaikai!“, skirta Pasaulinei Žemės dienai paminėti. Renginyje dalyvavo ir svečiai - Labūnavos pagrindinės mokyklos Nociūnų skyriaus mokiniai.

Kovo 20-oji – Pasaulinė Žemės diena, astronominio pavasario pradžia.  Šią dieną ir mūsų gimnazija pasipuošė Žemės vėliava, kurioje mėlyname fone yra Žemės atvaizdas, nufotografuotas NASA 1969m.

Kovo 19-oji – Juozapinės, pavasario šventė. Mokiniai tą dieną  tradiciškai organizuoja šventę  aptarnaujančio personalo darbuotojams.