Aktualijos

Šv. Juozapo dieną gimnazijoje buvo įdomu ir linksma

 Norėdami nustebinti, pralinksminti aptarnaujančio personalo darbuotojus, šiais metais mokinių tarybos nariai pakvietė juos į „Juozapinių“ klasę, kurioje  vyko pamokos: „Pasiklydusių raidžių paieška“, „Matematinės varžytuvės“. ,,Juozapinių“ klasės mokiniams teko ir diktantą rašyti, ir mįsles spėlioti, ir sudėtinguose  matematikos labirintuose paklaidžioti. Po rimtų pamokų - lietuvių kalbos ir matematikos - buvo pakviesti į  linksmesnę pamoką, kurios tema „Gamtos metų ratas sukasi linksmai...“ Žaidimai, rateliai teikė džiaugsmo ir geros nuotaikos. Teko atlikti ir užduočių: vyrams supinti virvę, moterims sudėlioti pupeles. Greičiausiai atlikusiems užduotis,  įteikti prizai. Sunkiausia buvo pasakyti greitakalbę: „pakopa po pakopos, pakopa po pakopos, kopiame aukštyn“.
             Vien gerus gerus, su meile sudėtus žodžius ir šventinį Juozapinių pyragą  mūsų gimnazijos darbuotojams,  visų gimnazijos mokinių vardu,  dovanojo mokinių tarybos nariai. 6a klasės mokinės pradžiugino pačių pagamintomis saldžiomis dovanėlėmis.
             Šv.Juozapo diena turėtų būti įsimintina ir kitiems gimnazijos bendruomenės nariams, nes šią dieną gimnazijoje neskambėjo skambutis. Mokiniams teko atidžiau sekti laiką, kad nevėluotų į pamokas. Čia pagelbėjo gimnazijos radijas, kuris neleido pražiopsoti pamokų pradžios, o per pertraukas visus linksmino  skambios lietuviškos dainos. Kovo 19-ąją gimnazijoje buvo įdomu ir linksma.

Grįžti į ankstenįKitos naujienos


Kovo 12d. Josvainių gimnazijoje startavo projektas  ,,Auginkime vieni kitus“. 

           

Vasario 26 dieną 6 klasės mokiniams vyko rusiškos abėcėlės šventė. 
Vasario 3d. „BRAVO mokiniai 2014“  komandos nariai mūsų  gimnazijoje vykdė balsavimus, kurių metu 1-4G klasių mokiniai rinko „braviškiausius“  mokinius.