Žemės dienos minėjimas Skaistgirių skyriuje

Konferencijos dalyviai pristatė stendinius ir pateiktyse  parengtus pranešimus, kūrybinius darbus, piešė piešinius gamtosaugine tema. Konferencijos antrojoje dalyje mokiniai parodė nuotaikingą programėlę: vaidino, šoko bendrus ratelius, dainavo. Po to ugdytinių tėveliai kvietė visus paragauti skanėstų.
Apibendrinant renginį įsipareigota konkrečiais darbais prisidėti prie gamtinės aplinkos puoselėjimo ir saugojimo. Juk tą galime padaryti kiekvienas savo namų aplinkoje, mokykloje.
Visiems konferencijos dalyviams įteikti padėkos raštai.

Kovo 20-oji – Pasaulinė Žemės diena, astronominio pavasario pradžia.  Šią dieną ir mūsų gimnazija pasipuošė Žemės vėliava, kurioje mėlyname fone yra Žemės atvaizdas, nufotografuotas NASA 1969m.

Kovo 19-oji – Juozapinės, pavasario šventė. Mokiniai tą dieną  tradiciškai organizuoja šventę  aptarnaujančio personalo darbuotojams.

Kovo 12d. Josvainių gimnazijoje startavo projektas  ,,Auginkime vieni kitus“.