Aktualijos

8-ų klasių mokinių diktanto konkursas

           Tokiu šūkiu Josvainių gimnazijos aštuntokai buvo pakviesti dalyvauti Kėdainių rajono bendrojo lavinimo mokyklų 8-tų klasių mokinių lietuvių kalbos diktanto konkurso pirmajame etape, kuris vyko mūsų gimnazijoje kovo 27 dieną. Į konkursą susirinko visi 8a ir 8b klasių mokiniai. Diktantas buvo rašomas į specialiai paruoštus ir gimnazijos atspaudu patvirtintus lapus, diktantą skaitė gimnazijos pavaduotoja ugdymui J. Petronienė. Keturi (iš kiekvienos klasės po du) geriausiai parašę diktantą mokiniai dalyvaus antrajame diktanto konkurso etape, kuris vyks Kėdainiuose balandžio 29 dieną.


Grįžti į ankstenįKitos naujienos


Siekiant paskatinti mokinius domėtis biologija, ugdyti savarankiškumą, tobulinti gamtamokslinius gebėjimus, gimnazijoje organizuota 7-8 klasių mokinių biologijos olimpiada. 
Projekto ,,Auginkime vieni kitus" dalyviai šį kartą susitiko smagioje žaidimų popietėje, kurią vedė ir organizavo Emilija Adomaitytė ir Vaiva Zacharevičiūtė. Visi drauge mokiniai nuostabiai praleido laiką, pasisėmė daug teigiamų emocijų, geros nuotaikos.
Kėdainių raj. Josvainių gimnazijoje vykstančio projekto ,,Auginkime vieni kitus" iniciatyvinė grupė jau pradėjo savo veiklų planavimą ir pasiskirstymą atsakomybėmis.