Aktualijos

,,Aš kuriu Žemei"

          Kovo 19 dieną, šviečiant pavasario saulutei, nusprendėme darbui pasirinkti pievutę prie gimnazijos, gerai matomą pro mokyklos trečio aukšto langus. Pievoje iš natūralių medžiagų (toks buvo organizatorių reikalavimas) išdėliojome Lietuvos kontūrus. Tam prireikė net tikro žemėlapio. Lietuvos kontūrai buvo dėliojami iš bulvių, užrašas iš svogūnų, o miestelio pavadinimas iš morkų griežinėlių. Mūsų darbas „Mano gimtinė“ papildė ir papuošė kraštovaizdį. Atlikdami darbą, galvojome, jog būtina rūpintis Žeme, nes čia visų mūsų gimtinė. 
          Kūrybinį darbą išsiuntėme organizatoriams ir netrukus sulaukėme kvietimo dalyvauti baigiamajame renginyje. Renginys įvyks gegužės 14 dieną Vilniuje, Lietuvos vaikų neformaliojo švietimo centre.

Grįžti į ankstenįKitos naujienos


Praktinio seminaro metu visi kūno kultūros mokytojai sportavo, mokėsi technikos, taktikos derinukų,žaidė grindų riedulį.

Šiais metais akcija „DAROM“ visoje Lietuvoje vyks balandžio 26 d., o mes nusprendėme susitvarkyti anksčiau ir gražiausią pavasario šventę - Šv. Velykas -  pasitikti švaresnėje ir gražesnėje aplinkoje.

Balandžio 11 d. vyko rajono 7-8 klasių mokinių biologijos olimpiada, kurioje dalyvavo I etape geriausiai pasirodę mokiniai: Paulius Sokolovas (7a), Karolis Balčiūnas (8a) ir Gedas Kambaras (8a).