Aktualijos

„DAROM 2014“

           Šiandien gimnazijoje vyko tik dvi pamokos, tačiau po jų mokiniai skubėjo ne į namus, o pasklido po gimnazijos ir Josvainių miestelio teritoriją tvarkyti aplinkos.  Gerą nuotaiką palaikė puikus  saulėtas oras ir bendruomeniškumo jausmas  darant gerus darbus.  Akcijos metu sutvarkyta gimnazijos aplinka, stadionas,  miestelio parkas, kapinės, Socialinio ugdymo centro teritorija. 7a klasės mokiniai su klasės vadove, technologijų mokytoju ir dviem darbininkais tvarkė  Svilių mišką: rinko šiukšles ir kėlė inkilus paukščiams , o po darbo kepė dešreles. Girininko pavaduotojas papasakojo apie mišką.  8b klasės mokiniams už kruopštų darbą ir  supratingumą Socialinio ugdymo centro direktorė Erika Markova įteikė padėką ir vaišino gardžiais meduoliais.
           Smagiausia pasidžiaugti nuveiktais darbais ir pasiektais rezultatais – gražesne ir švaresne gamta.
           Dėkojame visiems akcijos „DAROM“  dalyviams  ir linkime gražių artėjančių švenčių ir džiaugsmingų atostogų!

Grįžti į ankstenįKitos naujienos


Balandžio 11 d. vyko rajono 7-8 klasių mokinių biologijos olimpiada, kurioje dalyvavo I etape geriausiai pasirodę mokiniai: Paulius Sokolovas (7a), Karolis Balčiūnas (8a) ir Gedas Kambaras (8a).

2004 m. kovo 29 d.  Lietuva tapo NATO nare. Josvainių gimnazijos bendruomenė nutarė pažymėti šią reikšmingą datą.

Kovo 25  -  balandžio 4  dienomis  gimnazijoje vyko  gerumo akcija ,,Padėkime kitiems‘‘.  Akcijos metu surinkti negendantys  maisto produktai, tvarkingi rūbai, žaislai, namų apyvokos daiktai pristatyti į Josvainių seniūniją.
Idėjos autorės - gimnazistės Gintarė Bubliauskaitė,  Auksė Maziliauskaitė ir tikybos mokytoja Vilija Racevičienė - taria nuoširdų ačiū visiems prisidėjusiems prie kilnios misijos.