Aktualijos

Nepamokinė ugdomoji veikla – Lietuvos įstojimo į NATO dešimtmetis

Nepamokinėje  ugdomojoje veikloje – Lietuvos įstojimo į NATO dešimtmečio paminėjime – penktokai, šeštokai turėjo įdomios veiklos:  susipažinę su NATO šalimis, spalvino jų vėliavas, sprendė kryžiažodžius. Mokinukus sudomino filmuota medžiaga: jie patys galėjo pasijusti NATO naikintuvo F – 16 ,,Fighting Falcon“ pilotais (nufilmuotas skrydis virš Lietuvos ir Estijos), žiūrėjo Lietuvos kariuomenės sukurtą filmuką ,,Lietuvos kariuomenė – 10 metų NATO“. Trečią pamoką jaunųjų gimnazistų laukė viktorina – NATO Lietuvoje. Penktokų viktorinos nugalėtojai: Roberta, Emilija, Klaudijus, Regimantas, Žygimantas. 6ª klasės  laimėtojai: Kotryna, Vytautė, Goda S.  Goda G. 6b klasės gudriausieji: Ugnė, Kostas, Nedas A., Nedas R., Kornelija, Justas. Sveikinimai!

 
 

O štai 7 – 8, 1 G – 2 G klasių mokiniai, prižiūrimi 3 G klasės gimnazistų bei remdamiesi įvairiais šaltiniais, sudarinėjo NATO sąvokos žemėlapį. Taip pat gilino savo žinias apie Aljanso valstybes. 

Protų mūšyje „Lietuva ir NATO“ beliko išsiaiškinti, kuri klasė geriausiai įsisavino informaciją apie NATO bei Lietuvos dešimtmetį šioje organizacijoje.

Protų mūšio „Lietuva ir NATO“ rezultatai

 

I turas

II turas

III turas

Bendra taškų suma

7 a

2

4

2

8

7 b

4

8

5

17

8 a

7

7

6

20

8 b

7

6

4

17

1 G

7

7

5

19

2 aG

5

8

4

17

2 bG

2

5

2

9

3 G

8

9

8

27

 

Bet, linksmiausias, ko gero, buvo finalas – bėgimas miestelio gatve. O kur dar skani „kareiviška“ košė, kuria vaišinosi visi bėgikai! 

 
 
Grįžti į ankstenįKitos naujienos


Kovo 25  -  balandžio 4  dienomis  gimnazijoje vyko  gerumo akcija ,,Padėkime kitiems‘‘.  Akcijos metu surinkti negendantys  maisto produktai, tvarkingi rūbai, žaislai, namų apyvokos daiktai pristatyti į Josvainių seniūniją.
Idėjos autorės - gimnazistės Gintarė Bubliauskaitė,  Auksė Maziliauskaitė ir tikybos mokytoja Vilija Racevičienė - taria nuoširdų ačiū visiems prisidėjusiems prie kilnios misijos.

Balandžio 9 d. projekto ,,Auginkime vieni kitus" dalyviai jau trečią kartą susitiko bendrai veiklai. Šį kartą vyresniosios draugės suorganizavo mažiesiems smagų stalo žaidimų užsiėmimą.
Jau trečią kartą gimnazijoje ,,praūžė“ pradinių klasių mokytojų organizuotas projektas ,,Partnerystės pamokos“.