Aktualijos

Rajono 7-8 klasių mokinių biologijos olimpiada

           7 ir 8 klasių mokiniai sprendė skirtingas užduotis.  Septintokai turėjo parodyti žinias ir supratimą apie ląstelę ir joje vykstančius procesus, medžiagų pernašą, fotosintezės procesą, žmogaus poveikį aplinkai bei organizmų grupavimo principus. Aštuntokai turėjo įveikti  30 klausimų testą  bei struktūrines  užduotis, kuriomis buvo tikrinami gebėjimai ekologijos klausimais, organizmų dauginimosi, ląstelės sandaros ir kt. (60 taškų). Olimpiados dalyviams buvo pateikti pasirenkamojo atsakymo klausimai, trumpojo  bei  išsamaus atsakymo ir paaiškinimo klausimai.  
            Iki prizinės vietos mokiniams taškų šiek tiek pritrūko, tačiau olimpiada tapo savotišku išbandymu.  Ji padėjo ne tik įsivertinti savo žinias, bet ir suvokti, kur dar galima jas tobulinti. Be to, olimpiadose ir konkursuose galima  sutikti bendraminčių, naujų draugų.  
           Sėkmės kituose konkursuose, naujų ieškojimų ir atradimų!

Grįžti į ankstenįKitos naujienos


2004 m. kovo 29 d.  Lietuva tapo NATO nare. Josvainių gimnazijos bendruomenė nutarė pažymėti šią reikšmingą datą.

Kovo 25  -  balandžio 4  dienomis  gimnazijoje vyko  gerumo akcija ,,Padėkime kitiems‘‘.  Akcijos metu surinkti negendantys  maisto produktai, tvarkingi rūbai, žaislai, namų apyvokos daiktai pristatyti į Josvainių seniūniją.
Idėjos autorės - gimnazistės Gintarė Bubliauskaitė,  Auksė Maziliauskaitė ir tikybos mokytoja Vilija Racevičienė - taria nuoširdų ačiū visiems prisidėjusiems prie kilnios misijos.

Balandžio 9 d. projekto ,,Auginkime vieni kitus" dalyviai jau trečią kartą susitiko bendrai veiklai. Šį kartą vyresniosios draugės suorganizavo mažiesiems smagų stalo žaidimų užsiėmimą.