Aktualijos

Seminaras kūno kultūros mokytojams

        Josvainių gimnazijoje balandžio 25 d. vyko  seminaras Kėdainių rajono kūno kultūros mokytojams "Grindų riedulio technikos įgūdžių formavimo ir taktikos mokymo pagrindai. Grindų riedulio integravimas į kūno kultūros pamokas ir sporto šventes". Seminarą vedėTarptautinės Amerikos mokyklos kūno kultūros mokytojas Andrius Jelaga. 


Grįžti į ankstenįKitos naujienos


Šiais metais akcija „DAROM“ visoje Lietuvoje vyks balandžio 26 d., o mes nusprendėme susitvarkyti anksčiau ir gražiausią pavasario šventę - Šv. Velykas -  pasitikti švaresnėje ir gražesnėje aplinkoje.

Balandžio 11 d. vyko rajono 7-8 klasių mokinių biologijos olimpiada, kurioje dalyvavo I etape geriausiai pasirodę mokiniai: Paulius Sokolovas (7a), Karolis Balčiūnas (8a) ir Gedas Kambaras (8a).

2004 m. kovo 29 d.  Lietuva tapo NATO nare. Josvainių gimnazijos bendruomenė nutarė pažymėti šią reikšmingą datą.