Aktualijos

Projekto ,,Auginkime vieni kitus" dalyviai susitiko aerobikos ir šiuolaikinių šokių renginyje

            Šį kartą projekto dalyviai susitiko pasimokyti šiuolaikinių šokių ir aerobikos pratimų. Mažiesiems buvo pravesta ir lėto valso pamokėlė bei su vyreniųjų pagalba pastatytas trumpas šokiukas. Šį renginuką penktokams pravedė Gintarė Bubliauskaitė ir Mantė Dovidaitė. Merginos lanko šokių būrelį ne vienerius metus, todėl drąsiai galėjo savo patirtimi pasidalinti su mažaisiais.  Išdrįsti sušokti šokį, matant bendraamžiams, droviems ir nepasitikintiems savimi penktokams tikrai nebuvo lengva, nes teko įveikti  ir nugalėti save, savo baimę. Tačiau rezultatas buvo tikrai geras - visi iki vieno mažieji labai stengėsi atkartoti šokio judesius kiek įmanoma tiksliau, išdrįso tai daryti net ir porose. Šiuo mūsų visų bendru pasiekimu labai džiaugiamės, nes būtent toks yra projekto tikslas - padėti tokiems moksleiviams labiau savimi pasitikėti, pasijusti pilnaverčiais gimnazijos bendruomenės nariais, galinčiais nugalėti sunkumus ir įveikti baimes, Smagu buvo visiems komandos nariams, o judrus užsiėmimas - šokiai, skambant jaunųjų gimnazijos didžėjų parinktai nuotaikingai muzikai, visiems leido pasisemti gerų emocijų ir dar labiau suvienijo komandos narius.

 

Grįžti į ankstenįKitos naujienos


Artėjant Pasaulinei Žemės dienai, 7b klasės mokiniai, vadovaujami klasės vadovės Giedrės Paškevičienės, dalyvavo plenere ,,Aš kuriu Žemei". Plenero tikslas - įtraukti mokinius į aktyvią kūrybinę veiklą, skatinant aplinkosaugines idėjas platinti visuomenėje.

Praktinio seminaro metu visi kūno kultūros mokytojai sportavo, mokėsi technikos, taktikos derinukų,žaidė grindų riedulį.

Šiais metais akcija „DAROM“ visoje Lietuvoje vyks balandžio 26 d., o mes nusprendėme susitvarkyti anksčiau ir gražiausią pavasario šventę - Šv. Velykas -  pasitikti švaresnėje ir gražesnėje aplinkoje.