Aktualijos

,,Auginkime vieni kitus" renginys skirtas adventui

               Moksleiviai turėjo galimybę artimiau susipažinti su advento papročiais ir tuo, kaip senovėje šiuo laikotarpiu jaunimas linksmindavosi, bendraudavo, laukdami šv.Kalėdų. Tuomet, kai dar nebuvo televizorių, kompiuterių, interneto jaunimas daugiau laiko skirdavo gyvam bendravimui, savo lietuvių liaudies tradicijų puoselėjimui. Susirinkę jie dainuodavo įvairias lietuvių liaudies dainas, žaisdavo tam laukimo laikotarpiui skirtus žaidimus. Šio laikmečio dvasią būdami kartu pabandė pajusti ir projeto dalyviai. Renginio metu skambėjo liaudies dainos, vietoj muzikos instrumentų joms buvo pritariama akmenėliais mušant ritmą. Moksleiviai smagiai praleido laiką ir įsitikino, kad ir liaudies muzika bei žaidimai gali būti smagus laiko praleidimo būdas.

Grįžti į ankstenįKitos naujienos


Lapkričio 21 dieną pradinių klasių mokiniai dalyvavo VŠĮ "Problemų sprendimo centro" surengtoje paskaitoje "Rūšiuoju atliekas - saugau gamtą".

7-1G klasių mokiniai dalyvavo pirmojoje nacionalinėje Mokyklų aplinkosaugos olimpiadoje.

                „Mielas dėde Rudenėli“...  Taip savos kūrybos eiles pradėjo mūsų gimnazistai Mantvydas Barisnevičius, Aušrinė Bružaitė, Nerijus Vancevičius, Žanas Kalvaitis.