Aktualijos

Mokėsi rūšiuoti atliekas

 Lektorės paklausti, kodėl ir kaip reikia rūšiuoti, mokiniai buvo labai aktyvūs, stebino teisingais ir išsamiais atsakymais.  Žiūrėdami filmukus, klausydami pasakojimo, o renginio pabaigoje  ir patys pabandę rūšiuoti atiekas, nusprendė, kad nuo šiol dar atidžiau rūšiuos atliekas ne tik namuose, bet ir mokykloje. Dovanų gavo po knygelę “Žaliųjų akinių paslaptis“, kuri visus labai sudomino.
                                                                               Romalda Žukienė

Grįžti į ankstenįKitos naujienos


7-1G klasių mokiniai dalyvavo pirmojoje nacionalinėje Mokyklų aplinkosaugos olimpiadoje.

                „Mielas dėde Rudenėli“...  Taip savos kūrybos eiles pradėjo mūsų gimnazistai Mantvydas Barisnevičius, Aušrinė Bružaitė, Nerijus Vancevičius, Žanas Kalvaitis.
2014 m. lapkričio 12 d. rajone vyko mokinių olimpinio festivalio kvadrato varžybos, kuriose dalyvavo mūsų mergaičių ir berniukų komandos.