Aktualijos

Nacionalinė aplinkosaugos olimpiada

      Lapkričio 18-19 dienomis pirmą kartą Lietuvoje vyko olimpiada, kurios tikslas buvo ,,ne tik skatinti mokinių domėjimąsi gamtosauga, ugdyti jaunimo sąmojingumą atsakingai rūšiuoti atliekas bei saugoti gamtą, bet ir plėsti akiratį“. Elektroninėje platformoje vykusios olimpiados metu buvo fiksuojamas mokinių sprendimo laikas, teisingų atsakymų skaičius ir jų koeficientas pagal sudėtingumą. Klausimyną sudarė 30 klausimų iš 5 temų: atliekos ir jų rūšiavimas, energijos taupymas, aplinkos kokybė, globalinės problemos ir aplinkosauga, ekologinė simbolika.
Olimpiadoje galėjo dalyvauti visi 7-1G klasės mokiniai, norintys pasitikrinti savo ekologinį išprusimą.

 

Grįžti į ankstenįKitos naujienos


                „Mielas dėde Rudenėli“...  Taip savos kūrybos eiles pradėjo mūsų gimnazistai Mantvydas Barisnevičius, Aušrinė Bružaitė, Nerijus Vancevičius, Žanas Kalvaitis.
2014 m. lapkričio 12 d. rajone vyko mokinių olimpinio festivalio kvadrato varžybos, kuriose dalyvavo mūsų mergaičių ir berniukų komandos.
Taip vadinasi knyga, kurią sukūrė mokiniai minėdami Tolerancijos dieną.