Nacionalinis matematinio ir gamtamokslinio raštingumo konkursas

Šiuo konkursu siekiama populiarinti modernias matematikos ir gamtos mokslų užduotis, ugdyti mąstymo bei matematikos ir gamtos mokslų žinių taikymo praktikoje gebėjimus.  Užduočių kontekstai yra gyvenimiški, labai įvairūs, leidžiantys pateikti skirtingo sunkumo bei sudėtingumo klausimų. Atsakant į juos, reikėjo ne paaiškinti ar atpažinti sąvokas, reiškinius, objektus, bet išrinkti argumentą, išvadą, priežastį, pastebėti dėsningumą ir jį pritaikyti.
Konkurse geriausiai sekėsi Mantui Dirdai, 8 kl., Viktorui Ragožiui, 1G kl., Deividui Lekavičiui, 2G kl.

Tikime, kad konkursas dalį mokinių paskatins būti smalsesniais ir daugiau dėmesio skirti matematikai ir gamtos mokslams.

Antrasis projekto auginkime vieni kitus renginukas buvo skirtas adventui. 2G klasės moksleivė Emilija Adomaitytė mokė projekto dalyvius adventinių dainų ir žaidimų.

Lapkričio 21 dieną pradinių klasių mokiniai dalyvavo VŠĮ "Problemų sprendimo centro" surengtoje paskaitoje "Rūšiuoju atliekas - saugau gamtą".

7-1G klasių mokiniai dalyvavo pirmojoje nacionalinėje Mokyklų aplinkosaugos olimpiadoje.