Aktualijos

Adventinio susikaupimo valandėlė su Liudu Mikalausku

Dainininkas Liudas Mikalauskas sužavėjo gimnazijos aktų salėje susirinkusius klausytojus savo nuoširdumu ir paprastumu. Svečias atliko lietuviškas dainas, kurios užliejo mūsų širdis prisiminų šiluma, pakylėjo virš kasdienybės rūpesčių bei suteikė švelnaus polėkio jausmo...

Grįžti į ankstenįKitos naujienos


Gruodžio 12 dieną Etninės kultūros grupė pakvietė  gimnazijos mokytojus į  adventinę  popietę, siūlydama apsukti laiko ratą, pailsinti savo sielas, pabendrauti... 
Josvainių gimnazijoje apsilankė Lietuvos kariuomenės Krašto apsaugos savanorių pajėgų atstovai. Savanoriai supažindino gimnazistus su Lietuvos kariuomenės veiklos sritimis, struktūra, ginkluote bei galimybėmis atlikti karinę tarnybą Lietuvos kariuomenėje.
Kėdainiuose gruodžio 6 d. Kėdainių „Aušros“ sveikatinimo ir sporto pagrindinėje mokykloje vyko Lietuvos mokinių olimpinio festivalio 2002 m. gim. ir jaunesnių berniukų zoninės kvadrato varžybos. Šiose varžybose mūsų komanda iškovojo pirmąją vietą ir teisę atstovauti mūsų rajoną  tarpzoninėse varžybose.