Aktualijos

Advento popietė "Už girių girelių ugnelė dega"

Gera buvo klausytis  mokytojos Aušros dainininkų kalėdinių  dainų,  smagu, kaip  vedantieji Jonas ir  Deividas mokėjo   išjudinti dalyvaujančiuosius – burtais, žaidimais, savo betarpišku bendravimu.

Milda, Kristina ir mokytoja Lina įtraukė į mįslių karalystę.

Adventinės popietės sumanytojos mokytojos Onutės  perskaityta maldelė  privertė visus susimąstyti... O popietės svečias Josvainių bažnyčios klebonas Edvinas Rimavičius palinkėjo visiems  prasmingo Laukimo.

Labai dėkojame mokytojai Virginijai už mielus, su meile  pagamintus puošybos elementus, mokytojui Vaidui už puikius  ,,pagautus“ šventės momentus.

Grįžti į ankstenįKitos naujienos


Josvainių gimnazijoje apsilankė Lietuvos kariuomenės Krašto apsaugos savanorių pajėgų atstovai. Savanoriai supažindino gimnazistus su Lietuvos kariuomenės veiklos sritimis, struktūra, ginkluote bei galimybėmis atlikti karinę tarnybą Lietuvos kariuomenėje.
Kėdainiuose gruodžio 6 d. Kėdainių „Aušros“ sveikatinimo ir sporto pagrindinėje mokykloje vyko Lietuvos mokinių olimpinio festivalio 2002 m. gim. ir jaunesnių berniukų zoninės kvadrato varžybos. Šiose varžybose mūsų komanda iškovojo pirmąją vietą ir teisę atstovauti mūsų rajoną  tarpzoninėse varžybose.
Lapkričio 26 dieną Kėdainiuose vyko protų mūšis 8–tų klasių mokiniams „Alkoholio žala“, organizuojamas Kėdainių rajono savivaldybės visuomenės sveikatos biuro.