Aktualijos

AIDS dienos minėjimas Josvainių gimnazijoje

Parengtame stende mokyklos bendruomenė galėjo sužinoti, kada ši diena pirmą kartą paminėta pasaulyje ir mūsų šalyje, prisiminti, kokie yra ŽIV užsikrėtimo būdai, kiek ŽIV infekcijų atvejų užregistruota Lietuvoje bei kokie žymūs pasaulio žmonės mirė nuo AIDS.

Per šeštą pamoką 1-4 gimnazinės klasės dalyvavo protų mūšyje „AIDS: geriau žinoti“. Mokiniams buvo pateikiami įvairūs tiek lengvi, tiek sukti klausimai, neretam sukėlę šypseną išgirdus paprastą atsakymą. Renginio pabaigoje komandoms įteiktos atminimo dovanėlės.

Grįžti į ankstenįKitos naujienos


Pradinių klasių mokiniai dalyvavo rajoninėje konferencijoje.

Lapkričio 21 d. įvyko Nacionalinis 8–2G klasių matematinio ir gamtamokslinio raštingumo konkursas, kuriame dalyvavo ir mūsų gimnazijos mokiniai.

Antrasis projekto auginkime vieni kitus renginukas buvo skirtas adventui. 2G klasės moksleivė Emilija Adomaitytė mokė projekto dalyvius adventinių dainų ir žaidimų.