Aktualijos

Josvainių gimnazijoje lankėsi Lietuvos Krašto apsaugos savanoriai

Krašto apsaugos savanorių pajėgų Dariaus ir Girėno apygardos 2-osios rinktinės 207 pėstininkų kuopos vadas Marius Magyla pristatė pagrindines Lietuvos kariuomenės veiklos sritis bei apibūdino Lietuvos kariuomenės struktūrą. Vadas išskyrė vertybių vietą ir prasmę kario gyvenime. Gimnazistų auditorijos dėmesį sutelkė informacija apie galimybes dalyvauti Lietuvos baziniuose kariniuose ir jaunesniųjų karininkų mokymuose bei su šiomis veiklomis susijusiomis karjeros perspektyvos. Savanoriai supažindino gimnazistus su keliais Lietuvos kariuomenės ginkluotės pavyzdžiais bei apibūdino jos veikimo principus.

Grįžti į ankstenįKitos naujienos


Kėdainiuose gruodžio 6 d. Kėdainių „Aušros“ sveikatinimo ir sporto pagrindinėje mokykloje vyko Lietuvos mokinių olimpinio festivalio 2002 m. gim. ir jaunesnių berniukų zoninės kvadrato varžybos. Šiose varžybose mūsų komanda iškovojo pirmąją vietą ir teisę atstovauti mūsų rajoną  tarpzoninėse varžybose.
Lapkričio 26 dieną Kėdainiuose vyko protų mūšis 8–tų klasių mokiniams „Alkoholio žala“, organizuojamas Kėdainių rajono savivaldybės visuomenės sveikatos biuro. 
Nuo 1991 m. Lietuvoje minima Gruodžio 1-oji – Pasaulinė AIDS diena.  Ši diena nepamiršta ir Josvainių gimnazijoje