Aktualijos

Josvainių gimnazijos aštuntokai dalyvavo rajoniniame protų mūšyje ,,Alkoholio žala"

 Protų mūšyje dalyvavo 10 rajono mokyklų komandų. Aštuntokai atsakinėjo loginio mąstymo reikalaujančius protų mūšio klausimus. Josvainių gimnaziją atstovavo šie aštuntų klasių mokiniai: Karina Linkutė, Kristina Valionytė, Tomas Liutkevičius, Mantas Dirda ir Nojus Savelis. Aštuntokai iš renginio grįžo pagilinę žinias, geros nuotaikos, apdovanoti prisiminimo dovanėlėmis.

Grįžti į ankstenįKitos naujienos


Nuo 1991 m. Lietuvoje minima Gruodžio 1-oji – Pasaulinė AIDS diena.  Ši diena nepamiršta ir Josvainių gimnazijoje
Pradinių klasių mokiniai dalyvavo rajoninėje konferencijoje.

Lapkričio 21 d. įvyko Nacionalinis 8–2G klasių matematinio ir gamtamokslinio raštingumo konkursas, kuriame dalyvavo ir mūsų gimnazijos mokiniai.