Aktualijos

Lytiškumo paskaita

Susitikimo tikslas – ugdyti jaunų žmonių atsakingą požiūrį į lytiškumą.

Svečiai  dalinosi savo patirtimi, skaitė paskaitas apie lytiškumą  9-11 G kl. gimnazistams.

Paskaitų metu aptarti klausimai: vertybių sistema, ,,etikečių‘‘ klijavimas, požiūris į save, elgesys su savimi ir kitu.

Iš paskaitų gimnazistai išsinešė  supratimą, kad lytiškumas neatsiejama mūsų visumos dalis,  tarsi rūbas iš daugybės siūlelių. Ištraukus vieną siūlelį, pasikeičia rūbo kokybė. Tuo pačiu pasikeičia mūsų elgesys, vertinimas, santykis su savimi, kitu žmogumi.                                                                                                                                  

Taigi, visi įsidėjo į savo kelionės krepšį  žinią, kad tinkamas suptatimas apie lytiškumą -  gebėjimas prisiimti atsakomybę už save ir už kitą.

Tikybos mokytoja Vilija Racevičienė

 

Grįžti į ankstenįKitos naujienos


Mūsų gimnazijoje koncertavo Kauno muzikinio teatro solistas, Vytauto Didžiojo muzikos akademijos dėstytojas, daugelio tarptautinių konkursų laureatas, televizijos projekto „Triumfo arka“ nugalėtojas, LRTmuzikinio projekto „Auksinis balsas" antrosios vietos laimėtojas Liudas Mikalauskas. Jam akompanavo pianistė – Audronė Juozauskaitė.

Gruodžio 12 dieną Etninės kultūros grupė pakvietė  gimnazijos mokytojus į  adventinę  popietę, siūlydama apsukti laiko ratą, pailsinti savo sielas, pabendrauti... 
Josvainių gimnazijoje apsilankė Lietuvos kariuomenės Krašto apsaugos savanorių pajėgų atstovai. Savanoriai supažindino gimnazistus su Lietuvos kariuomenės veiklos sritimis, struktūra, ginkluote bei galimybėmis atlikti karinę tarnybą Lietuvos kariuomenėje.