Aktualijos

Rajoninė konferencija "Fiziškai aktyvus gali būti kiekvienas"

Rajoninė pradinių klasių mokinių konferencija ,,Fiziškai aktyvus gali būti kiekvienas“ vyko Kėdainių ,,Aušros“ sveikatinimo ir sporto pagrindinėje mokykloje. Po plenarinio posėdžio dvejose darbo grupėse įvairių ugdymo įstaigų atstovai pristatė savo parengtus pranešimus.  Su pranešimais dalyvavo ir mūsų gimnazijos pradinių klasių moksleiviai. Mokytojos Romos parengti pirmokėliai Justė, Laurynas ir Luknė pristatė stendą ,,Ką galima veikti rudenį“. Juo vaikai papasakojo, kad gryname ore tikrai galima  surasti daug veiklos: žaisti miestelio parke, gimnazijos kieme ir stadione, pasivaikščioti Šušvės pakrantėmis. Mokytojos Benos vadovaujami trečiokai Adas, Aurimas ir Tautvydas pristatė stendinį pranešimą apie klasėje vykdytą projektą ,,Josvainių gimnazijos mėgiamiausi žaidimai“. Kaip galima linksmai mankštintis mokytojos Ingridos  antros klasės mokiniai pademonstravo filmuku ,,Gyvūnų mankšta“, kurį konferencijoje pristatė Urtė, Vanesa ir Aldas. Po darbo grupėse pristatymo ir aptarimo, mokiniai galėjo pasimankštinti mokyklos baseine arba stebėti filmą ,,Mokyklos Olimpinės žaidynės“.

Grįžti į ankstenįKitos naujienos


Lapkričio 21 d. įvyko Nacionalinis 8–2G klasių matematinio ir gamtamokslinio raštingumo konkursas, kuriame dalyvavo ir mūsų gimnazijos mokiniai.

Antrasis projekto auginkime vieni kitus renginukas buvo skirtas adventui. 2G klasės moksleivė Emilija Adomaitytė mokė projekto dalyvius adventinių dainų ir žaidimų.

Lapkričio 21 dieną pradinių klasių mokiniai dalyvavo VŠĮ "Problemų sprendimo centro" surengtoje paskaitoje "Rūšiuoju atliekas - saugau gamtą".