Aktualijos

Josvainių gimnazijoje buriasi Jaunųjų šaulių būrelis

8-3G klasių gimnazistams  buvo pristatyta  Lietuvos šaulių sąjungos organizacija, jos veikla ir tikslai. Mokiniai turėjo galimybę apžiūrėti šaulių naudojamą amuniciją ir, svarbiausia,gimnazistai  buvo pakviesti įsitraukti į Jaunųjų šaulių veiklą.


Grupė gimnazistų, suprasdami šios veiklos prasmingumą, tvirtai apsisprendė tapti Jaunaisiais šauliais.

 

Grįžti į ankstenįKitos naujienos


Penktadienį, sausio 12-osios rytą Josvainių gimnazijos bendruomenė dalyvavo pilietinėje akcijoje „Atmintis gyva, nes liudija“.  Paminint Laisvės gynėjų dieną, prie langų buvo uždegtos žvakutės ir vėl nuskambėjo Eurikos Masytės „Laisvė“.
Neužmirškime...
 

2018 m. sausio 9 d. Aleksandro Stulginskio universitete pasirašyta bendradarbiavimo sutartis tarp A. Stulginskio universiteto Ir Josvainių gimnazijos. Sutartį pasirašė universiteto rektorius profesorius dr. Antanas Maziliauskas ir gimnazijos direktorius Ramūnas Zigmantavičius.

Sveikiname 5 klasės mokinę Evitą Matyžiūtę, 47-ajame tarptautiniame jaunimo epistolinio rašinio konkurse ,,Įsivaizduok, kad esi laiškas, keliaujantis laiku. Ką norėtum pranešti savo skaitytojams?“, pelniusiai laureatės vardą.
Evitos mokytoja – lietuvių kalbos ir literatūros mokytoja Laima Juškauskaitė.