Aktualijos

Josvainių kvadrato komanda žais miesto mokyklų finalinėse varžybose

                 Komandos atvyko iš Jurbarko, Šilalės, Ukmergės.  Visos komandos demonstravo labai gerą žaidimą. Nugalėtojai išsiaiškindavo sužaidus trečiuosius kėlinius. Po sunkių kovų mūsų gimnazijos komanda iškovojo pirmą vietą ir teisę žaisti miesto mokyklų kvadrato finalinėse varžybose. Finalinėse varžybose dalyvaus keturios komandos. Komandą paruošė Gitana Jurgelevičienė.

 

 

 

Grįžti į ankstenįKitos naujienos


Josvainių gimnazija antrus metus prisijungia prie Lietuvos asociacijos „Sportas visiems“ iniciatyvos ir dalyvauja projekte „Pasaulinė Sniego diena – 2018“.
Sausio 18 d. gimnazijoje lankėsi  Ariogalos gimnazijos istorijos mokytojas, Ariogalos 209-osios šaulių  kuopos vadas  Andrius Bautronis ir Jaunieji šauliai.

Penktadienį, sausio 12-osios rytą Josvainių gimnazijos bendruomenė dalyvavo pilietinėje akcijoje „Atmintis gyva, nes liudija“.  Paminint Laisvės gynėjų dieną, prie langų buvo uždegtos žvakutės ir vėl nuskambėjo Eurikos Masytės „Laisvė“.
Neužmirškime...