Aktualijos

Pasaulinė sniego diena 2018

Gimnazijoje  sausio 15 -19 d.  kūno kultūros pamokos  vyksta lauke. Per pamokas  vaikai žaidžia ledo ritulį su neįprastomis mokymo priemonėmis modifikuojant ledo ritulio žaidimo taisykles. Moksleiviai aktyviai, smagiai praleidžia laiką lauke, gryname ore.

Grįžti į ankstenįKitos naujienos


Sausio 18 d. gimnazijoje lankėsi  Ariogalos gimnazijos istorijos mokytojas, Ariogalos 209-osios šaulių  kuopos vadas  Andrius Bautronis ir Jaunieji šauliai.

Penktadienį, sausio 12-osios rytą Josvainių gimnazijos bendruomenė dalyvavo pilietinėje akcijoje „Atmintis gyva, nes liudija“.  Paminint Laisvės gynėjų dieną, prie langų buvo uždegtos žvakutės ir vėl nuskambėjo Eurikos Masytės „Laisvė“.
Neužmirškime...
 

2018 m. sausio 9 d. Aleksandro Stulginskio universitete pasirašyta bendradarbiavimo sutartis tarp A. Stulginskio universiteto Ir Josvainių gimnazijos. Sutartį pasirašė universiteto rektorius profesorius dr. Antanas Maziliauskas ir gimnazijos direktorius Ramūnas Zigmantavičius.