Pasiekimai olimpiadose

Biologijos dalyko olimpiados rajono etape sėkmingai pasirodė 1G klasės mokinė Vaida Šilkaitytė  - 2 - ji vieta  ir 2bG klasės mokinys  Justas Adomaitis  - 2-ji vieta, mokytoja  Virginija Šilkaitienė.
        Lietuvių kalbos ir literatūros olimpiados 2-osios vietos laimėtoju tapo 4G klasės mokinys Viktoras Ragožius, mokytoja Angelina Vaičekauskienė , o 3-osios vietos laimėtoja -  2bG klasės mokinė Kornelija Maziliauskaitė, mokytoja Onutė Jačiunskienė.
Sveikiname laimėtojus! Didesnės sėkmės kitą kartą linkime ir kitiems dalyviams: Justei Stanevičiūtei, Karolinai Lekavičiūtei, Haroldui Paldavičiui.

Sausio 20d. į Josvainių gimnazijos  sporto salėje vyko Lietuvos mokyklų  žaidynių miesto ( gimusių 2007m. ir jaunesnių) tarpzoninės  kvadrato varžybos.
Josvainių gimnazija antrus metus prisijungia prie Lietuvos asociacijos „Sportas visiems“ iniciatyvos ir dalyvauja projekte „Pasaulinė Sniego diena – 2018“.
Sausio 18 d. gimnazijoje lankėsi  Ariogalos gimnazijos istorijos mokytojas, Ariogalos 209-osios šaulių  kuopos vadas  Andrius Bautronis ir Jaunieji šauliai.