Aktualijos

Biologijos pamokos Aleksandro Stulginskio universitete

          Biologijos dalyku  besidomintys 7-8 klasių mokiniai lapkričio 27 d. mokėsi su Aleksandro Stulginskio universiteto dėstytojais. Mokiniai gilino žinias apie vandenį, vertino skirtingų rūšių geriamojo vandens  organoleptines savybes, nustatinėjo žuvų amžių pagal jų žvynus ir stuburo slankstelius.


              Nors 7-8 klasių mokiniams tolimieji tikslai dar sunkokai suvokiami, tačiau pažintis su universitetu, studijų aplinka, patrauklus studijų programų pristatymas verčia apmąstyti mokymąsi ir žadina smalsumą kuriant ateities planus.

Grįžti į ankstenįKitos naujienos


Gimnazijos mokinių komanda lapkričio 23 d. dalyvavo pirmosios pagalbos konkurse „Išgelbėk draugą“.

Dar ilgai gimnazijos pradinukai prisimins š.m. lapkričio trečiąją savaitę. Tai  tėveliai pasistengė, kad vaikams ji būtų ypatinga.
Lapkričio 15 -ąją keliaudamas į mokyklą, negalvojau, kad dieną praleisiu taip turiningai. Mano lietuvių kalbos mokytoja Laima Juškauskaitė man ir Otonui pasiūlė vykti į Krakių gimnaziją susitikti su Andriumi Tapinu. Buvome girdėję apie jo sukurtą ir vykdomą projektą  „Padrąsinti. Įkvėpti. Palaikyti“, todėl negalvodami sutikome.