Aktualijos

Pasiekimai anglų kalbos olimpiadoje

Siekiant atpažinti ir atskleisti  gabių mokinių kalbinius gebėjimus, Kėdainių rajono Švietimo pagalbos tarnyboje organizuota 11 (3G) klasių mokinių anglų kalbos olimpiada. Moksleiviai turėjo atlikti dvi užduotis: parašyti 300-350 žodžių rašinį pagal pateiktą vaizdo medžiagą ir perskaitę lietuvių kalba parašytą straipsnį, dalyvauti pokalbyje su pašnekovu.

Olimpiadoje dalyvavo 15 rajono 11 klasės gimnazistų. Džiugu paminėti, kad nuo III prizinės vietos Otoną skyrė tik 0,7 taško, o Kornelija, surinkusi 23,5 taško, užėmė garbingą 5-ąją vietą. Džiaugiamės mokinių pasiekimais ir linkime tolesnės sėkmės gilinant savo anglų kalbos žinias bei lavinant rašymo ir kalbėjimo įgūdžius.

Mokinius parengė anglų kalbos mokytoja metodininkė Natalija Launikonienė.

Grįžti į ankstenįKitos naujienos


2018 metų gruodžio 7-9 dienomis Josvainių gimnazijos gimnazistai dalyvavo Raseinių r. Viduklės Simono Stanevičiaus gimnazijoje vykusioje Raseinių rajono bendrojo ugdymo mokyklų 9-11 klasių mokinių prevencinėje stovykloje "Sniego gniūžtė".


Lapkričio 29 dieną Josvainių gimnazijos bendruomenė paminėjo Draugo dieną.


Netradicinėje aplinkoje mokymasis tampa įdomesnis