Aktualijos

Antrokai mokėsi rūšiuoti šiukšles ir saugoti gamtą

           Renginio metu mokiniai stebėjo animacinį filmuką, kuriame išmanusis robotukas linksmai aiškino apie šiukšlių rūšiavimą. Vėliau antrokai patys noriai rūšiavo plastiko, popieriaus ir stiklo atliekas į tam skirtus mėlynus, geltonus ir žalius konteinerius. Smagu, kad žinias apie rūšiavimą galėjo įtvirtinti ir pagilinti pildydami spalvingas Kėdainių rajono savivaldybės dovanotas spalvinimo ir užduočių knygeles „Kačiukas Kraciukas ir atliekų pabaisiukai“. Tikimės, kad įdomiai įgytomis žiniomis mokiniai pasidalins su savo šeimų nariais ir kasdien atsakingai rūšiuos įvairias atliekas.

Grįžti į ankstenįKitos naujienos


  Vasario 28d. jungtinė 3-4 klasių pradinukų komanda dalyvavo rajoniniame protų mūšyje ..MAŽASIS LYDERIS - 2019" . Šiame protų mūšyje pradinukų atstovai dalyvavo jau trečią kartą. 

20 tezių + 1 komentaras + P. S.


Vasario mėnuo Josvainių gimnazijoje buvo paskelbtas sveikatingumo mėnesiu. Tarp daugelio šiam tikslui skirtų renginių vasario 26d. vyko ir socialinės pedagogės J.Kaselienės bei specialiosios pedagogės J.Amalevičienės suorganizuoti protmūšiai ,,Sveikata - tai dovana, kurią galime pasidovanoti patys".