Aktualijos

Mūsų pradinukų komanda dalyvavo rajonime protų mūšyje ,,Mažasis lyderis 2019"

               Protų mūšį organizavo Lietuvos sporto universiteto Kėdainių ,,Aušros" progimnazijos pradinio ugdymo pedagogai. Dalyvauti šiame renginyje kasmet atrenkami tie pradinukai, kurie turi daugiausia žinių iš įvairių dalykų. Todėl vien tai, kad jie dalyvauja tokiame tikrai sudetingame protų mūšyje rodo, kad šie vaikai jau savaime yra lyderiai savo klasėse. Protų mūšio klausimai buvo suskistyti į 4 etapus: istorija ir entokultūra, sveikata ir sportas, gamta, bendrieji klausimai. Šiais metais protų mūšis pareikalavo ypač daug žinių, kurių pradinukai negalėtų rasti savo vadovėliuose, o tam, kad juos atsakytų, buvo reikalingas labai platus vaikų bendrsis išsilavinimas, domėjimasis viskuo, kas vyksta aplink mus. Klausimai buvo tikrai sudėtingi ir sunkiai įveikiami. Todėl, nors ir nelaimėjome prizinės vietos, mokiniai nenusiminė. Vaikai įgijo nemažai naujos informacijos, mokėsi dirbti komandoje, ieškojo susitarimų. Taip pat mokiniai suprato, kad daugiausia žinių įgyja tie vaikai, kurie žiūri įvairias informacines televizijos laidas, žinias, skaito spaudą, daug keliauja po Lietuvą. 

 

Grįžti į ankstenįKitos naujienos


20 tezių + 1 komentaras + P. S.


Vasario mėnuo Josvainių gimnazijoje buvo paskelbtas sveikatingumo mėnesiu. Tarp daugelio šiam tikslui skirtų renginių vasario 26d. vyko ir socialinės pedagogės J.Kaselienės bei specialiosios pedagogės J.Amalevičienės suorganizuoti protmūšiai ,,Sveikata - tai dovana, kurią galime pasidovanoti patys".

Šiandien, vasario 20 d., mūsų gimnazijoje lankėsi žymus Lietuvos autosporto lenktynininkas Benediktas Vanagas. Nors ir šiuo metu yra atostogų metas, tačiau mokiniai nepatingėjo ir atvažiavo pasiklausyti šio įdomaus žmogaus istorijos.