Nacionalinis diktantas

Nacionalinio diktanto dalyviai rašė Dovilės Filmanavičiūtės tekstą „Odė moterystei“, kuris  buvo transliuojamas per LRT radiją. Tekstą skaitė diktorius Marijus Žiedas.

Lietuvių kalbos rašybos įgūdžius panoro pasitikrinti  7, 8 ir 2G klasių mokiniai: Pijus Macionis, Gabrielė Ragožiūtė, Ugnė Šaduikytė, Vaida Šilkaitytė, Matas Lukošius, Viktoras Pacevičius, Airidas Brigys.  Raštingiausiu  I etape, kaip ir praėjusiais metais, tapo 7 klasės mokinys - Pijus Macionis.

Pijui linkime sėkmės II – me etape  ir dėkojame visiems Nacionalinio diktanto dalyviams!

Kovo 12 dieną Josvainių gimnazijoje lankėsi Lietuvos blaivybės draugijos ,,Baltų ainiai" Klaipėdos padalinio pirmininkas Artūras Šiukšta.

Trečiadienį Josvainių gimnazijoje viešėjo Kėdainių krepšinio klubo „Nevėžis“ atstovai, kurie jau ketvirtą kartą vykdo projektą „Be pykčio“.

Vasario 27 d. antros klasės mokiniams vyko specialiosios pedagogės Jūratė Amalevičienės vedamas edukacinis užsiėmimas „Rūšiuoji, vadinasi galvoji“