Aktualijos

Paskaita- diskusija apie rūkymo žalą su lektoriumi A.Šiukšta

       Lektorius vedė paskaitas - diskusijas apie rūkymo žalą 5-8 ir 1G-4G klasių mokiniams.  Mokiniai kartu su lektoriumi išsiaiškino nerūkymo privalumus, nagrinėjo cigarečių sudėtį ir jose esančių cheminių medžiagų poveikį organizmui. Moksleiviai sužinojo, kad elektroninės cigaretės ne mažiau pavojingos žmogaus sveikatai už įprastas cigaretes, nors ilgalaikė jų žala organizmui dar nėra pakankamai ištirta. Daug žmonių mano, kad elektronines cigeretes yra saugu rūkyti, bet tai tikrai netiesa. Lektorius supažindino su visais šių cigerečių keliamais pavojais žmogaus sveikatai. Svečias paaiškino kaip reikia rasti savyje stiprybės atsisakyti pasiūlymo parūkyti ir kaip svarbu laiku ištarti NE. Mokiniai išgirdo šūkį ,,Ačiū NE. Rūkymas užknisa !", kuris aiškiai ir suprantamai leidžia aplinkiniams suprasti, kad jaunas žmogus nenori tapti cigarečių vergu. Lektorius ragino moksleivius rinktis ne mirties, o gelbėjimo kultūrą, gelbėti ne tik save, bet ir draugus nuo priklausomybės rūkymui, skatino ateityje rinktis mokytojo, sveikatos specialisto, mediko ar kito specialisto kelią ir prisidėti prie žmogaus gyvybės saugojimo. Juk tai tokia svarbi misija šiame gyvenime. Nieko nėra maloniau kaip ugdyti, šviesti jaunus žmones ir gelbėti jų gyvybes.

 

 

Grįžti į ankstenįKitos naujienos


Trečiadienį Josvainių gimnazijoje viešėjo Kėdainių krepšinio klubo „Nevėžis“ atstovai, kurie jau ketvirtą kartą vykdo projektą „Be pykčio“.


        Vasario 27 d. antros klasės mokiniams vyko specialiosios pedagogės Jūratė Amalevičienės vedamas edukacinis užsiėmimas „Rūšiuoji, vadinasi galvoji“
  Vasario 28d. jungtinė 3-4 klasių pradinukų komanda dalyvavo rajoniniame protų mūšyje ..MAŽASIS LYDERIS - 2019" . Šiame protų mūšyje pradinukų atstovai dalyvavo jau trečią kartą.