Projektas „Be pykčio“ – Josvainių gimnazijoje

Kėdainių krepšinio klubas organizavo krepšinio turnyrą 3x3, kuriame dalyvavo keturios gimnazistų komandos. Kovoms teisėjavo Kėdainių „Nevėžio“ žaidėjai Martynas Varnas ir Gintautas Matulis.

8-10 klasių grupėje nugalėtojais tapo Airido Brigio, Mato Lukošio ir Arno Vaišnoro komanda, o vyresniųjų klasių Dangiro Pauliko, Jono Grigo, Andriaus Patašio ir Roko Kybarto sudaryta komanda.

Žiūrovai galėjo ne tik sirgti už savo mylimą komandą, bet ir dalyvauti baudų bei tritaškių metimų varžybose.

Nugalėtojai atstovaus Josvainių gimnaziją finalinėse projekto „Be pykčio“ varžybose, kurios vyks Kėdainių arenoje.

Linkime mūsų žaidėjams kuo didžiausios sėkmės!

Vasario 27 d. antros klasės mokiniams vyko specialiosios pedagogės Jūratė Amalevičienės vedamas edukacinis užsiėmimas „Rūšiuoji, vadinasi galvoji“
  Vasario 28d. jungtinė 3-4 klasių pradinukų komanda dalyvavo rajoniniame protų mūšyje ..MAŽASIS LYDERIS - 2019" . Šiame protų mūšyje pradinukų atstovai dalyvavo jau trečią kartą.

20 tezių + 1 komentaras + P. S.