Aktualijos

Šv.Juozapo dieną mokiniai pagerbė aptarnaujantį personalą

Mokiniai, dėkodami už nuolatinį rūpestį, gimnazijos aptarnaujančio personalo kasdienius darbus pakeitė neįprasta veikla. Gimnazijos darbuotojams kovo 19 - ąją – Šv. Juozapo dieną - vyko edukacinė programa Kėdainių tradicinių amatų centre - Arnetų namuose. Gimnazijos darbininkai, valytojos, vairuotojai turėjo puikią galimybę atitrūkti nuo kasdienės veiklos ir pasinerti į kūrybinę veiklą - susipažinti su lietuvių liaudies keramikos tradicijomis ir istorija, puodžiaus amatu. Praktinio užsiėmimo metu gimnazijos darbuotojai išbandė įvairius tradicinius keramikos dirbinių formavimo būdus, žiedimą.

Kitokia, nekasdienė veikla džiaugsmu užpildė gimnazijai labai svarbių ir reikalingų žmonių širdis, o dar svarbiau, kad tokie projektai suartina, vienija visą bendruomenę. Juk, darbuotojams išvykus, gimnazijos švara ir tvarka šią dieną turėjome pasirūpinti patys!

Dėkojame Mokinių tarybai už puikią idėją ir labai atsakingą jos įgyvendinimą .

 

Grįžti į ankstenįKitos naujienos


Kovo 15d. Josvainių gimnazijoje vyko literatūrinė-edukacinė pamoka pradinukams„Lietuvos Didžiosios Kunigaikštystės pilys“ pagal kultūros paso programą.

 Kovo 8 dieną  gimnazijos lietuvių kalbos mylėtojai rašė Nacionalinį diktantą.

   Kovo 12 dieną Josvainių gimnazijoje lankėsi Lietuvos blaivybės draugijos ,,Baltų ainiai" Klaipėdos padalinio pirmininkas Artūras Šiukšta.