Aktualijos

,,Makaronų tiltai 2019"

Balandžio 2 d. Kėdainių Šviesiojoje gimnazijoje vyko tradicinio Vilniaus Gedimino technikos universiteto (VGTU) organizuojamo čempionato „Makaronų tiltai 2019“ respublikinis atrankinis turas, kuriame dalyvavo trys gimnazijos komandos. Gimnazistams teko varžytis su keliomis kėdainiečių, Ukmergės bei Kupiškio rajonų komandomis. Kiekviena komanda per 45 minutes iš spageti formos makaronų ir plastilino turėjo pastatyti nustatytų matmenų tiltą.

Gražiausio tilto laimėtojai: Mantas Nedzviegas, Gabija Remeikytė, Ingrida Vaitkutė, Vaida Šilkaitytė.Ši komanda ir trečiosios vietos laimėtoja. Antrą vietą laimėjo 2G klasės komanda: Laurynas Mačekūnas, Justas Pukelis, Mantas Lukošius, Airidas Brigys. Konkursui mokinius parengė fizikos ir ekonomikos mokytoja metodininkė Giedrė Paškevičienė.

 

Grįžti į ankstenįKitos naujienos


Kovo 27d. Josvainių gimnazijos 3-4 klasių pradinukai dalyvavo edukaciniame renginyje ,,Esu kūrėjas", organizuotame pagal Kultūros paso programą.

Kovo 19-oji - Juozapinės - pavasario sveikinimo ir gerumo, dėkingumo šventė

Kovo 15d. Josvainių gimnazijoje vyko literatūrinė-edukacinė pamoka pradinukams„Lietuvos Didžiosios Kunigaikštystės pilys“ pagal kultūros paso programą.