Aktualijos

Mažieji dalyvavo edukaciniame renginyje ,,Saulė ir mėnulis"

Renginys „Saulė ir Mėnulis“, sukurtas pagal lietuvių liaudies sakmę „Saulės ir Mėnulio ginčas“. Vaidinime bet koks dalyvių įsitraukimas pildant siužetą, dėliojant dekoracijas ar įsijungiant į bendrą vyksmą nuolat buvo palankiai priimamas, gerbiamas, skatinamas. Kartu netiesiogiai sudaroma galimybė tobulėti. Spektaklyje skambėjo dainos, kurios papildė pasakos siužetą, įgalino mokinius geriau suvokti vaidinimą. Vaidinime mažieji žiūrovai tapo spektaklio dalyviais – kurė, vaidino, įsitraukė į diskusiją. Spektakliu buvo analizuojami ne tik Saulės Ir Mėnulio santykiai, bet ir vaiko (Žemės) atsiradimas. Tai astronominiai kūnai, bet aktorių pasakojime jie tapo mama, tėčiu ir vaiku. Spektaklyje netrūko įtraukiančio pasakojimo, dainų, šokių bei vaidmenų. Interaktyvus spektaklis vaikams pagal lietuvių liaudies sakmę – tai unikali galimybė dalyvauti gyvame spektaklio kūrimo procese. Vienas iš spektaklio kūrybinės grupės tikslų – supažindinti vaikus su tautiniu folkloru, atskleisti, kad pasakos gali būti net labai šiuolaikiškos, gyvos ir pamokančios, į vaidinimą įtraukti kitus mokomuosius dalykus (pasaulio pažinimą, muziką, lietuvių kalbą, dramą, dailę). Žiūrovai spektaklyje tapo ne tik spektaklio vyksmo liudininkais, bet ir kūrėjais bei tam tikrų siužetinių vingių iniciatoriais. Mažieji žiūrovai patys galėjo prisiliesti prie kūrybinio proceso. Spektaklyje tikrai netrūko daug geros nuotaikos ir žaidimo!

Grįžti į ankstenįKitos naujienos


Tradiciniame VGTU  Makaronų tiltų statybos čempionate sėkmingai pasirodė dvi gimnazijos komandos.

Kovo 27d. Josvainių gimnazijos 3-4 klasių pradinukai dalyvavo edukaciniame renginyje ,,Esu kūrėjas", organizuotame pagal Kultūros paso programą.

Kovo 19-oji - Juozapinės - pavasario sveikinimo ir gerumo, dėkingumo šventė