Aktualijos

Tarptautinė šokio diena

Šventė prasidėjo nuo mankštos, kurios mokė 3G mokinės Santa ir Marija. Renginio vedėjai Justina ir Rytis pristatė net dvylika choreografinių numerių! Buvo šokami liaudiški, klasikiniai bei šiuolaikiniai šokiai. Šokama buvo ir po vieną, ir po du, ir būriu...

Individualų numerį pristatė mokytoja Ramunė. O štai šeštokas Edvinas parengė penktokų šokį „2000+2“. Mokytojos Genutės Dzikienės auklėtinės pristatė tris liaudiško šokio kompozicijas. Mokytojos Lauros Raubienės ugdomi jaunesniųjų klasių mokiniai šoko šiuolaikinius šokius, o 3G klasės mokiniai klasikinius... Dėkojame šokėjams ir savanoriams už geranoriškumą ir empatiją!

Grįžti į ankstenįKitos naujienos


Balandžio 18 dieną 1-2 klasių pradinukai dalyvavo interaktyviam žaidime – spektaklyje „Saulė ir Mėnulis“, kuris buvo suorganizuotas pagal Kultūros paso programą.

 


Tradiciniame VGTU  Makaronų tiltų statybos čempionate sėkmingai pasirodė dvi gimnazijos komandos.

Kovo 27d. Josvainių gimnazijos 3-4 klasių pradinukai dalyvavo edukaciniame renginyje ,,Esu kūrėjas", organizuotame pagal Kultūros paso programą.